Przegrywanie z VHS na DVD

Oferujemy Państwu przegrywanie na płytę DVD nagrań z wszystkich dostępnych nośników na rynku, począwszy od kaset VHS na NTSC kończąc.

Przegrywanie z VHS na DVD to doskonały sposób na uratowanie wielu wspomnień zamieszczonych na starych kasetach. Pierwsze urodziny dziecka, ślub czy studniówka są dla każdego ważnym przeżyciem, do którego często pragniemy wrócić. Dzięki ofercie przegrywania z VHS na DVD mogą Państwo zatrzymać te chwile na dłużej i odtwarzać na nowoczesnych urządzeniach.

Do głównych zalet naszej usługi należą:
- niezmieniona jakość – materiał przetworzony odznacza się stałą, wysoką jakością,
- komfort użytkowania – możesz odtwarzać materiał dowolną ilość razy, bez ryzyka uszkodzenia płyty, która jest trwalsza niż nośnik VHS,
- proste przechowywanie – płyta DVD jest cienka i niewielkich rozmiarów, dzięki czemu może być przechowywana np. w albumie ze zdjęciami,


Wszelkiego rodzaju nośniki w postaci kasetek z kamer, bądź kaset VHS ulegają uszkodzeniom mechanicznym, zadrapaniom oraz samoczynnemu utlenianiu się taśmy, co powoduje albo zniszczenie materiału lub też bardzo złą jakość odtwarzania. My natomiast szybko i tanio przegrywamy na DVD wszelkie amatorskie materiały (śluby, komunie, chrzciny, imprezy, wyjazdy integracyjne i inne) z:
-kaset Video VHS
-MINI DV
-Hi8
-8mm
-NTSC

Koszt przegrania na płytę DVD 1 godziny materiału wynosi 20zł. Materiały można dosłać do siedziby firmy kurierem, po przegraniu tą samą drogą materiały zostaną zwrócone do klienta. Istnieje także możliwość odbioru materiałów od klienta w domu. Wszelkie informacje i szczegóły przekażemy telefonicznie.

UWAGA: Przegrywanie z VHS na DVD nie obejmuje materiałów, które nie posiadają licencji bądź są objęte zakazem kopiowania.

Możliwość odbioru materiałów od klienta w domu.

Koszt przegrania na płytę DVD 1 godziny materiału to 20zł.

Copyright © 2010 | Realizacja: STUDIO ALBERT DESIGN