Drukowanie na płótnie - obrazy i zdjęcia drukowane na płótnie

Wykonujemy profesjonalnie obrazy na płótnie, które odznaczają się niezwykłą estetyką. Mogą Państwo stworzyć własny projekt i nam go przesłać bądź skorzystać z naszej oferty z gotowymi obrazami na płótnie: www.LagomeraShop.com.pl

Drukowanie na płótnie wykonujemy wyłącznie w oparciu o najwyższej jakości materiały. W tym celu stosujemy jedynie najlepsze płótna typu canvas 370g, które są w 100% bawełniane. Obrazy na płótnie tego typu są niezwykle odporne na rozciągnięcia i pęknięcia, co jest szczególnie ważne przy naciąganiu na ramę. Wszelkie obrazy oraz zdjęcia na płótnie powstają przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu CANON IPF8300. O wysokiej jakości sprzętu świadczą liczne nagrody, przyznane tej serii ploterów - (więcej informacji)


Na życzenie Klienta, jesteśmy także w stanie odpowiednio obrobić wysłaną grafikę tak, aby zdjęcia na płótnie były idealne i w pełni odpowiadały oczekiwaniom. Niekiedy przed drukowaniem na płótnie konieczna jest korekta, mająca na celu poprawę wydruku, dzięki czemu obraz jest wyraźniejszy i lepiej się prezentuje.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać dobrej jakości obrazy drukowane na płótnie, to prosimy o wysyłanie bądź dostarczanie na różnych nośnikach zdjęć jak najlepszej jakości. Dzięki temu możemy wydrukować wyraźne zdjęcie na płótnie w krótkim czasie.

Mogą Państwo już teraz zamówić obrazy drukowane na płótnie przedstawiające bliskie osoby, niezwykłe miejsca, które odwiedziliście lub wyjątkowe chwile, które pragniecie wspominać każdego dnia. Drukowanie na płótnie pozwala w ciekawy sposób zaaranżować przestrzeń, jeszcze mocniej akcentując twoje zainteresowania, pasje...po prostu Twoje życie! Dzięki obrazom drukowanym na płótnie możesz stworzyć we własnym domu niezwykły świat wspomnień. To także doskonały pomysł na upominek dla bliskiej osoby.

Oferujemy możliwość wydruku zdjęć w oryginale, z pogłębieniem barw lub przeróbkami typu: sepia, czarno-białe i to gratis!

Możliwe formaty do wyboru:
- prostokąt 55x30
- prostokąt 55x40
- tryptyk 90x55


Zamówienia jesteśmy w stanie zrealizować nawet w ciągu jednego dnia roboczego, ale zwyczajowo trwa to 2-5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, co uzależnione jest aktualną liczbą zamówień. Obrazy wysyłamy kurierem pod wskazany adres (natychmiast po wpłacie pieniędzy na konto), ale istnieje też możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy w Grodzisku Mazowieckim.

Proponujemy również wydruk plakatów reklamowych oraz zdjęć w dowolnym formacie, na papierze matowym bądź błyszczącym.

Zapraszamy do współpracy!

xx xx xx
xx xx xx
xx xx xx
xx xx xx
xx xx xx
xx xx xx
xx xx
Copyright © 2010 | Realizacja: STUDIO ALBERT DESIGN