Ogrodzenie drewniane

Firma Lagomera specjalizuje się w budowaniu ogrodzeń drewnianych. Zgodnie z życzeniem klientów wykonujemy płoty w różnych konfiguracjach i kolorach. Na każdym etapie realizacji ogrodzeń drewnianych, przykładamy ogromną wagę do szczegółów i detali. Dzięki temu Wasze ogrody będą wyglądały perfekcyjnie. Każde ogrodzenie drewniane powstaje przy wykorzystaniu wysokiej jakości sztachet. Drewno jest odpowiednio impregnowane oraz malowane przy wykorzystaniu specjalnych preparatów, co pozwala zachować wyjątkowo estetyczny efekt wizualny na długie lata. Każde zrealizowane przez nas ogrodzenie drewniane jest opracowywane i wyceniane indywidualnie. W ten sposób możemy w pełni sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Działamy kompleksowo, poczynając od wizji lokalnej na terenie planowanej budowy ogrodzenia, a kończąc na realizacji zgodnej z wytycznymi projektowymi.

Posiadamy w sprzedaży sztachety z olchy oraz deski poziome, sezonowane i dwukrotnie suszone. Aby zapewnić Państwa ogrodzeniom estetyczny wygląd na długie lata oferujemy także usługę impregnacji i malowania lakierobejcą na dowolny kolor. Nie muszą się także Państwo martwić o transport. Gotowe deski dowozimy pod wskazany w zleceniu adres. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z cennikiem oraz ofertą wymiarów, to zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową:www.LagomeraShop.com.pl

Proponujemy także dodatkowe usługi, które sprawią, że Państwa ogród będzie nie tylko pięknie się prezentował, ale stanie się także funkcjonalny i bezpieczny. W naszej ofercie udostępniamy usługę zakładania domofonów oraz oświetlenia ogrodu, które możemy zsynchronizować z pilotem od bramy wjazdowej. Zapewniamy także możliwość automatów i napędów znanych firm w wielu interesujących modelach. Dzięki naszym rozwiązaniom będą mogli Państwo wygodnie sterować bramą z siedzenia w samochodzie.

Copyright © 2010 | Realizacja: STUDIO ALBERT DESIGN